Jak to robimy?
Dokładnie

weryfikujemy jakość testowanych produktów lub usług względem stawianych im wymagań.

W oparciu o dokumentację

Posiadasz specyfikację wymagań systemu, a może nawet dokumentację testową? Mając dobrą dokumentację, mamy jasno określony zakres prac i wiemy co należy przetestować.

Eksploracyjnie

Mamy ogromne doświadczenie, setki projektów testowych za sobą. Wiemy gdzie szukać błędów, umiemy szybko i dokładnie odnaleźć braki funkcjonalne, potencjalne miejsca awarii.

Zgodnie ze standardami

W codziennej pracy wykorzystujemy światowe normy i standardy testowania (organizacji: ISO/IEC, IEEE, BSI). Z praktyki znamy wiele metodyk prowadzenia projektów testowych.

Z dbałością o szczegóły

Powierzone nam zadania wykonujemy bardzo skrupulatnie i dokładnie. Zawsze staramy się szczegółowo zbadać wszystkie zlecone nam obszary testowe. Na każdym etapie prac dbamy o najwyższą jakość testów.

Przeważnie zdalnie

Jeżeli polityka bezpieczeństwa Twojego systemu pozwala na zdalne podłączenie – to chętnie skorzystamy. W dobie Internetu i sieci VPN, dojazdy traktujemy jak niepotrzebną stratę czasu.

Z pasją

Lubimy testy oprogramowania, lubimy się uczyć nowych systemów i lubimy naszą pracę. Dlatego śmiało możemy powiedzieć, że każdy projekt jakiego się podejmujemy – realizujemy z pasją.