Skąd pomysł?
Czas, koszt, zakres

decydują o jakości w każdym projekcie informatycznym. Wiemy to i stąd pomysł...

W odpowiedzi na potrzeby szybkiej realizacji projektów testowych

Gdy harmonogramy projektu są napięte i realizacja testów wymaga dużego reżimu czasowego, często rezygnuje się z pewnej części zakresu testów, co w efekcie obniża jakość produktu. Wiemy jak sobie radzić z tym problemem, potrafimy optymalizować testy, jak również zaplanować je w taki sposób, aby zostały wykonane na czas, a produkt finalny nie stracił na jakości.

W celu redukcji zbędnych kosztów stałych

Posiadamy własne, dobrze wyposażone laboratorium testowe, co pozwala nam realizować pełny zakres testów wydajnościowych i automatycznych. W przypadkach gdy posiadamy zdalny dostęp do testowanego systemu – nie potrzebujemy biur i lokali użytkowych po stronie zlecającego testy. Zawsze staramy się korzystać z rozwiązań OpenSource, co znacznie redukuje koszty licencji.

Z doświadczenia i wiedzy z zakresu zapewniania jakości

Mamy ogromną wiedzę i doświadczenie z zakresu zapewniania jakości w projektach IT potwierdzoną wieloma uznanymi certyfikatami. Pozwala to nam na szybkie definiowanie obszarów niezbędnych do przetestowania w ramach projektu oraz ustalanie priorytetów dla obszarów. Zawsze staramy się optymalizować zakres testów do wykonania, zapewniając przy tym najwyższy poziom usług.

Idea

Pomysł na stworzenie niezależnego zespołu realizującego testy powstał w oparciu o spostrzeżenia i doświadczenia projektowe.
Była to naturalna odpowiedź na potrzeby rynku.
Dziś jesteśmy dumni z tego, że zdecydowaliśmy się wdrożyć tą ideę w życie.

Zespół

Zespół testowy to grono przyjaciół – freelancerów, posiadających wspólne doświadczenia projektowe.
Znamy się dobrze i lubimy wspólnie pracować. Zawsze naszym działaniom towarzyszy miła atmosfera współpracy.