Co robimy?
Testujemy

i zapewniamy jakość oprogramowania. Świadczymy naszym Klientom profesjonalne wsparcie na każdym etapie testów.

Analizujemy potrzeby testowe naszych Klientów

Każdego Klienta traktujemy w sposób indywidualny. Poznajemy jego potrzeby testowe, analizujemy je aby móc przedstawiać optymalne propozycje realizacji testów. Wszystkie nasze działania mają na celu wdrożenie kompleksowych rozwiązań testowych, które w pełni zadowolą naszych Klientów oraz dostarczą im wartość dodaną w postaci najwyższej jakości oprogramowania.

Zapewniamy jakość w projektach IT

Poprzez efektywne Zapewnianie Jakości rozumiemy szereg działań związanych z planowaniem, systematycznym monitorowaniem i nadzorowaniem czynności niezbędnych do spełnienia wymagań jakości końcowego produktu. Dbamy o jakość oprogramowania na każdym etapie cyklu wytwarzania i życia systemu.

Badanie wydajności systemów

Badamy wydajność systemów informatycznych, zarówno poprzez realizację kompleksowych testów wydajnościowych, jak również poprzez audyty wydajności. Wykonujemy kompletny zestaw pomiarów pozwalający określić bezpieczne i maksymalne poziomy obciążenia.

Testy portali i web-aplikacji

Wykonujemy pełen zakres testów portali i web-aplikacji. Weryfikujemy poprawność implementacji wymagań funkcjonalnych i biznesowych. Oceniamy zgodność produktu z wymaganiami niefunkcjonalnymi – takimi jak: wydajność, użyteczność, dostępność.

Automatyzacja testów

Pomagamy w wyborze narzędzi automatyzujących testy, określamy możliwości i zakres testów do zautomatyzowania, konfigurujemy i integrujemy oprogramowanie wspierające testy. Budujemy w pełni unarzędziowiony proces testowy. Wykorzystujemy zarówno rozwiązania komercyjne jak również OpenSource.

Testy aplikacji mobilnych

Wykonujemy pełen zakres testów aplikacji mobilnych w platformach iPhone OS i Android OS. W swoich działaniach testowych wykorzystujemy zarówno urządzenia fizyczne (smartfony, tablety), ale również emulatory sprzętowe i programowe co pozwala nam realizować najbardziej zaawansowane testy automatyczne i wydajnościowe.